Grup Sirketleri

Ulusoy Grup

Kozmetik ve kişisel bakım sektöründe 20 yıldır faliyet göstermekte olup 2002 senesinden itibaren Ulusoy Grup altında distribütörlüklerini yaptığımız ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Dünya markalarını ürün portföyümüze bağlı olarak yetişmiş personel kadromuzla emin ve sağlam adımlarla sektöre katkıda bulunmaktayız. Sektörümüzün içinde bulunduğu tüm gelişmeleri yakından takip edip yeniliklere ayak uydurarak distribütörlüklerimizi ve ürün portföyümüzü sürekli geliştirmekteyiz.

Alternate Text

ithalat & ihracat

Şirketimiz, Türkiye'ye kaliteli, güvenilir ve birbirini tamamlayan dünya markası olan parfüm, cilt bakım, Kişisel Bakım ürünlerini ithal ederek, sektörde corner sistemiyle yer alan Ulusoy Grup tedarikçilere ve sektörden bağımsız bireyler arasında köprü görevini üstlenerek ortak bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

Siteye Git

Alternate Text

Organizasyon

Rekabetin gün geçtikçe arttığı bir piyasada kurumsal olarak firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmanızda size organizatörlük edecek deneyimli bir ekipten destek almanız.

Siteye Git

Alternate Text

Casting Agency

Cast Ajansları dizi sinema projelerine yeni yüzler bulmakta kullanılan aracı kurumlardır. Yeteneğiniz varsa bir cast ajansına başvurmamak için hiç bir nedeniniz yok demektir.

Siteye Git

Alternate Text

Digital Medya Ajansı

Online medya planlama, markayı ve kampanyayı anlamakla başlar. En temel unsur amacı net ve doğru bir şekilde belirlemektir. Markanın online ortamda neyi, nerede, nasıl, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile hedeflediğini doğru bir şekilde tanımlamak gerekir.

Siteye Git

Alternate Text

Prodüksiyon

Her ne kadar online platformlarda henüz ölçümleme konusunda yeterli adımlar atılmamış olduğu belirtilse de internet, ölçüm yapabilen ve sonucu analiz edebilen reklamverenler için en uygun mecraların başında gelmektedir.

Siteye Git

Alternate Text

Broadcasting

Bizi Dinlemeye Devam Edin !

Siteye Git

Sosyal Medyada Ulusoy Grubu Takip edebilirsiniz. - FaceBook Twitter